Unikali vieta

„Kunigiškių namai“ unikali vieta tiek Jūsų poilsiui, tiek nuolatiniam gyvenimui. Vos 400 metrų nuo pajūrio nutolusi gyvenvietė alsuoja ramybe ir jaukumu, na, o negalintiems gyventi be vasaros šurmulio – iki Palangos centro reikės keliauti apie 5 kilometrus. Kvartalas pastatytas Palangos pušelių paunksnėje, pastatai išdėstyti patogiai, taip kad galėtumėte ramiai ilsėtis, netrukdomi aplinkinių. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, patiks gyvenvietės infrastruktūra: į kurorto centrą nesunkiai pateksite dviračių taku, kuris tęsiasi iki pat Šventosios, čia pat yra ir viešojo transporto stotelė. Vos už 300 metrų nuo kvartalo įrengta teniso aikštelė.

Visapusiškas komfortas

Savo namų erdvėje turite jaustis saugiai ir patogiai. Dėl to pasirūpinome, kad „Kunigiškių namai“ būtų visapusiškai apgalvoti, kalbant apie komfortą. Pradedant kambarių išdėstymu, baigiant estetiška namo aplinka, kurioje harmoningai susijungia nepakartojama pajūrio gamta ir modernistinė architektūra. Čia visada rasite tik Jums skirtą automobilio stovėjimo vietą. Tiek namuose, tiek apartamentuose įrengta šildymo sistema, kuria drąsiai galėsite naudotis visus metus.

Modernus gyvenimo būdas

Daugiabučiai ir vieno apartamento namai yra A klasės energinio efektyvumo, pastatyti naudojant tik kokybiškas, ilgalaikę eksploataciją užtikrinančias, statybines medžiagas. Tiek bendras pastatų, tiek namų langų išdėstymas leidžia užtikrinti, kad patalpos būtų apšviestos natūraliai, įrengtas mechaninis patalpų vėdinimas, todėl „Kunigiškių namai“ bus tobula vieta vasaros atostogoms, net kai šaltuoju metų laiku čia niekas negyvens.

Objektas 100 procentų priduotas Valstybinės teritorijų planavimo bei statybos inspekcijai.

Stilingi, minimalistiniai namai

Modernus dizainas ir gamtai artimos spalvos, šlaitiniai stogai dengti ugniai atsparia ir biologiškai saugia mediena. Namo viduje rasite viską, ko gali prireikti kiekvienai šeimai. Kvartalo projektą parengė veržli, jauna „Voverės namai“ komanda.

Ten, kur norisi sugrįžti

„Kunigiškių namai“ sukurti Jūsų poilsiui, patogumui ir pilnaverčiam gyvenimui. Tiems, kurie pavargo kasmet ieškoti, kur apsistoti Palangos kurortinio sezono metu, tiems kurie vertina unikalų, Baltijos jūros suformuotą kraštovaizdį, tiems, kurie ieško modernios vasarnamio alternatyvos. Tiems, kurie svajoja savo šeimos židinį puoselėti gamtos prieglobstyje. Tiems, kurie seniai ieško namų savo širdžiai. „Kunigiškių namai“ – vieta, kur norisi sugrįžti, o gal, kartą atvykus, niekada daugiau iš čia neišvažiuoti.